Zgłoś do nas nieruchomość Poszukamy nieruchomości

Praca

Broker / Agent / Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Miejsca pracy: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Katowice, Sosnowiec

Agencja Dąbrowiecka Nieruchomości pomaga klientom przy zakupie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości w sposób kompleksowy. Nie tylko oferuje klientom nieruchomości, ale też pomaga w kontakcie z m. in. radcą prawnym, notariuszem, tłumaczem przysięgłym itp. Pomaga także podjąć decyzje związane z finansowaniem zakupu nieruchomości, wyborze najlepszej oferty banku czy innej instytucji finansowej.

Współpracujemy z wieloma firmami budowlano-remontowymi, dzięki czemu oferujemy klientom NOWĄ JAKOŚĆ USŁUG w zakresie doradztwa i pośrednictwa branży nieruchomości. Agencja Dąbrowiecka Nieruchomości to zgrany zespół specjalistów w swoich dziedzinach, zespół oparty na wzajemnym zaufaniu oraz ścisłej współpracy. W chwili obecnej w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Przed mechanicznym przesłaniem swoje CV zapoznaj się szczegółowo z treścią naszej oferty i upewnij się czy oferowana praca jest tym, czego poszukujesz. Nie marnuj swojego i naszego czasu.

Obowiązki:

Od kandydatów oczekujemy bezapelacyjnie:

- aktywnego zaangażowania w wykonywaną pracę,

- pracy na własny przychód,

- praca po przeszkoleniu wykonywana jest głównie poza biurem (spotkania z klientami, pozyskiwanie ofert)

- umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych,

- samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

- możliwość uzyskania wysokich zarobków wiąże się z pracą często przekraczającą 8 – godzinny dzień pracy, atutem jest możliwość według własnego rytmu.

Kwalifikacje:

Do zadań Agenta / Pośrednika będzie należało:

- pozyskiwanie ofert sprzedaży tzw. stworzenie własnej bazy klientów,

- umiejętność interpersonalne w zakresie przeprowadzania rozmów, prezentacji i sprzedaży nieruchomości

- doradztwo w zakresie nieruchomości,

- profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami zawodowymi i polityką firmy,

- weryfikację dokumentacji pod względem prawnym nieruchomości,

- uczestnictwo w obsłudze formalno-prawnej transakcji,kupna-sprzedaży, wynajmu nieruchomości

- obsługa po sprzedażowa,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

- możliwość budowania własnego zespołu agentów,

- dostęp do nowoczesnych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż,

Kontakt:

Dąbrowiecka Nieruchomości

Ul. Sobieskiego 19

41-300 Dąbrowa Górnicza

www.dąbrowieckanieruchomości.pl

Tel.kont:  792555976 , 794117340

biuro@dabrowieckanieruchomosci.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".