Zgłoś do nas nieruchomość Poszukamy nieruchomości

O firmie

Biuro powstało w 2009 roku. Zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm i najwyższy standard świadczonych usług.

Biuro DĄBROWIECKA NIERUCHOMOŚCI to nowoczesny i kompleksowy partner dla klientów ceniących sobie wysoką jakość usług. Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, wynajmie. Dzięki otwartości oraz innowacyjności oraz wszechstronnej znajomości rynku nasza nowoczesna i dynamiczna firma z powodzeniem współpracuje z poważnymi kontrahentami ( spółkami inwestycyjnymi z sektora nieruchomości ) z terytorium całej Polski i nie tylko. Aby uzupełnić naszą ofertę i jak najszybciej wywiązać się z otrzymanego zlecenia współpracujemy też z kontrahentami z innych krajów. W wyniku reakcji na płynące z rynku nieruchomości komercyjnych sygnały dotyczące wzrastającego zapotrzebowania na usługi zapewniające profesjonalną i kompleksową obsługę przez wyspecjalizowaną kadrę, której głównym celem jest uzyskanie obopólnej satysfakcji - jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki wachlarz tychże usług. Cechuje nas pewność i niezawodność. . Nasza oferta to również pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych. W swoich staraniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów. Gwarantujemy brak ukrytych kosztów, pobieramy wynagrodzenie prowizyjne ustalane indywidualnie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie planowania i realizowania transakcji. DĄBROWIECKA NIERUCHOMOŚCI zapewnia najwyższą jakość współpracy w zakresie zawarcia umów:

  • kupna i sprzedaży nieruchomości
  • nabycia lub zbycia własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, spółdzielczego prawa do lokalu użytkowego oraz prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej
  • najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części
  • pomocy prawnej
  • ustalenia stanu prawnego nieruchomości

Kierujemy się potrzebami i dobrem klientów oraz ochroną ich interesów. Każdy klient jest dla nas najważniejszy i jest traktowany indywidualnie.

Służymy pomocą przy wynajmie i sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu podpisania umowy dotyczącej konkretnej nieruchomości.

Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem nieruchomości, ale także przyjacielem i doradcą.